0 (542) 811 29 29 0 (850) 811 29 29 0 (542) 811 29 29 Abonelik Sözleşmesi
whatsapp

Hakkımızda

Ana Sayfa  »  Hakkımızda
Yarının iletişim çözümlerini Bugün Sunuyoruz.
Farklıyız; Müşteri Odaklı Hizmet Anlayışı ile İletişim Çözümleri sunuyoruz. ASTEK SMS olarak sizleri de bu ayrıcalıklı dünyaya davet ediyoruz.

Biz Kimiz?

2014 yılından bugüne izmir'de ASTEK SMS adıyla kurulan firmamız toplu SMS gönderme konusunda kullanıcılarına hizmet vermektedir, günümüz teknolojisiyle entegreli çalışarak oluşturmuş olduğu kolay kullanım imkânı sunan paneli ile toplu SMS hizmetine ihtiyaç duyan her kesimden kullanıcısına profesyonel hizmeti sunabilmek adına çalışmalarına devam etmektedir. müşteri memnuniyetinden asla taviz vermeden; müşteri taleplerini en ekonomik ve kesintisiz SMS gönderim hizmeti ile gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır. Alanında uzman kadrosu ve çözüm odaklı müşteri temsilcileri ile çalışarak en iyi toplu SMS hizmetini kullanıcılarıyla buluşturan ASTEK SMS, gerekli alt yapı yatırımlarıyla beraber her kullanıcısına toplu sms desteği vermeye devam etmektedir.

Misyonumuz

Toplu SMS Paketleri, alanında her geçen gün kendini yenileyerek çalışan, günün getirdiği yenilikleri ve teknolojiyi sürekli takip eden, müşteri memnuniyeti temel hedef olan, Toplu SMS gönderimi konusunda ise en hızlı, karlı ve çözüm odaklı hizmeti veren Toplu sms firmasıyız.

Vizyonumuz

Firmamızın ulusal pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla Yenilikçi teknolojimiz ve çözümlerimizle kullanıcılarımızın hayatlarını kolaylaştırarak; toplu sms gönderme yazılımları alanında kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörünün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın iletişim kuruluşu olmak Toplu SMS gönderimi konusunda ilk akla gelen ve ilk tercih edilen bir numaralı firma olmak için hız kesmeden çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Takım

Müthiş Ekibimiz